ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Cherner Cherner Task Chair Zobacz większe

Cherner Cherner Task Chair

KOD: 200sd162189

ID: 411916

ProducentCherner

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Nowy obrotowy fotel obrotowy Cherner to dalszy rozwój klasycznego krzesła Cherner z formowanej sklejki. Mocny, lekki i pełen wdzięku dodatek do domu lub biura, fotel obrotowy Cherner jest dostępny z podłokietnikami lub bez we wszystkich wykończeniach Cherner i opcjach tapicerki.

Napisz opinię

Cherner Cherner Task Chair

Cherner Cherner Task Chair

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek