ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Costantini Argilla Table Zobacz większe

Costantini Argilla Table

KOD: 200sd157768

ID: 407495

ProducentCostantini

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stół Argilla to studium kontrastów, składające się z powtarzających się listew drewnianych zawieszonych w powietrzu na metalowym szkielecie i dysków, które zapobiegają stykaniu się listew. Jej rogi zdobią niklowane metalowe pręty. Możliwość dostosowania w dowolnym rozmiarze, kształcie lub wykończeniu. Nazwa pochodzi od włoskiego słowa oznaczającego glinę, z której projektant William Stuart wykonał oryginalny model. Wymiary:
24" dł. x 36" szer. x 19" wys.
30" dł. x 48" szer. x 19" wys.
36" dł. x 60" szer. x 19" wys.
36" dł. x 36" szer. x 19" wys.
48" dł. x 48" szer. x 19" wys.
60" dł. x 60" szer. x 19" wys.
Opcje wykończenia drewna: lite drewno
Wykończenie metalowe: nikiel, stal, brąz, mosiądz
Opcje: niestandardowe dostępne rozmiary, materiały i wykończenia.

Napisz opinię

Costantini Argilla Table

Costantini Argilla Table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek