ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Costantini Nicostrato Bench Zobacz większe

Costantini Nicostrato Bench

KOD: 200sd157711

ID: 407438

ProducentCostantini

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ławka Nicostrato to wykonana na zamówienie drewniana ławka z niskim oparciem, które nawiązuje do kształtu Ludwika XV. Oparcie może być otwarte, jak pokazano, lub tapicerowane, podobnie jak siedzisko. Dostępne w różnych rodzajach drewna i wykończeniach oraz w dowolnym rozmiarze. Pokazane w argentyńskim palisandrze. Wymiary:
34" dł. x 22" gł. x 26" wys. 18" wys.
58" dł. x 22" gł. x 26" wys. 18" wys.
82" L x 22" D x 26" H 18" SH
Opcje wykończenia: lite drewno
Dostępne niestandardowe rozmiary, materiały i wykończenia.

Napisz opinię

Costantini Nicostrato Bench

Costantini Nicostrato Bench

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek