ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Costantini Ottavia Table Zobacz większe

Costantini Ottavia Table

KOD: 200sd157707

ID: 407434

ProducentCostantini

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ten współczesny stolik okazjonalny firmy Costantini jest pokazany w argentyńskim palisandrze z polerowanymi stalowymi detalami wokół blatu. Dostępne również z całkowicie stalowym, szklanym lub kamiennym blatem. Wymiary:
24" średnica x 26" wys.
30 "średnica x 26" wys.
48" Średnica x 26" H
Opcje wykończenia: Lite drewno z akcentami z brązu lub stali
Opcje: Niestandardowe rozmiary, materiały i wykończenia.

Napisz opinię

Costantini Ottavia Table

Costantini Ottavia Table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek