ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Cube Design Quadro Bookcase Zobacz większe

Cube Design Quadro Bookcase

KOD: 200sd157150

ID: 406877

ProducentCube Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Szafki Quadro firmy Cube Design mogą służyć jako ścianki działowe, biurka informacyjne lub zwykłe regały na książki. Regały wykonane są z płyt o grubości 16 mm z krawędzią ABS o grubości 2 mm i podkładem o grubości 8 mm.
Szafka oferowana w następujących kolorach:
Laminat: grafitowy, jasnoszary, biały, czarny i czarno-biały
Fornir: jesion, buk, wiśnia, klon, dąb i orzech
Fronty oferowane w kolorach:
- Drzwi
- Szklane drzwi
- rolowane drzwi przednie
- Tace
- Foldery zawieszane
Regały obsługiwane z:
- Cokoły
- Koła - Nogi
- Wsporniki ścienne
Podstawy dostarczane są w laminacie lub fornirze, dzięki czemu regały mogą służyć jako przegrody lub biurka informacyjne.

Regał z laminowaną szafką w kolorze antracytowym (1290) na cokole. Szuflady z białego laminatu (1040) z aluminiowymi uchwytami Quadro.

Napisz opinię

Cube Design Quadro Bookcase

Cube Design Quadro Bookcase

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek