ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Dataflex Addit cable guide sit-stand 130 cm set – desk 460 Zobacz większe

Dataflex Addit cable guide sit-stand 130 cm set – desk 460

KOD: 200sd156594

ID: 406321

ProducentDataflex

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Tak dobrze, że zapomnisz, że tam jest
Możesz łączyć produkty Addit z innymi naszymi kolekcjami, aby dobre miejsce pracy działało jeszcze lepiej. Porządkują bałagan i pozwalają dostosować stację roboczą do Twoich potrzeb, dzięki czemu możesz skupić się na swojej pracy. Proste, ale skuteczne rozwiązania zaprojektowane tak, aby uzupełniały całe nasze portfolio produktów i doskonale komponują się z każdym środowiskiem pracy. Produkty tak dobre, że zapomnisz, że tam są.

Ta prowadnica kabli Addit łączy i prowadzi kable od biurka do podłogi. Dodatkowa długość sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla stacji roboczych typu sit-stand, a ponadto można go łatwo dostosować, dodając/usuwając komponenty. Mocowanie magnetyczne zapewnia, że prowadnica kabla pozostaje na swoim miejscu, a obciążona płyta podłogowa zapewnia jeszcze większą stabilność. Wyprodukowane z PP pochodzącego w 100% z recyklingu.
Szukasz idealnego dopasowania do swojego wnętrza? Możemy dostosować kolor i długość do Twoich potrzeb.

Napisz opinię

Dataflex Addit cable guide sit-stand 130 cm set – desk 460

Dataflex Addit cable guide sit-stand 130 cm set – desk 460

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek