ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


David design One Air Curve Café + Wall Zobacz większe

David design One Air Curve Café + Wall

KOD: 200sd156365

ID: 406092

ProducentDavid design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Jedna sofa modułowa z tysiącami możliwości. Zaczyna się od części wypoczynkowej wyposażonej w CSS, wyjątkowy komfort i możliwość siedzenia ze wszystkich czterech stron dzięki planowi siedzenia. To początek w systemie z gniazdem lub nogami w dwóch różnych wysokościach 400 lub 450 mm wysokości siedziska. Oparcie Thin Café lub oparcie Deep Lounge do przymocowania do siedziska. Wiele rozmiarów i kształtów modułów. Wyprodukowano w Szwecji.

Siedzenie wewnętrzne: Promień 1330/730 mm.
Siedzenie zewnętrzne: promień 2070/1470mm.
Stelaż: nogi. Dostosowane na żądanie.

Napisz opinię

David design One Air Curve Café + Wall

David design One Air Curve Café + Wall

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek