ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DEDON AHNDA coffee table Zobacz większe

DEDON AHNDA coffee table

KOD: 200sd155806

ID: 405533

ProducentDEDON

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Tworząc AHNDA, Stephen Burks stworzył kolejną nowość marki DEDON — leżankę na zewnątrz z całym kultowym stylem, ergonomicznym komfortem i luksusową dbałością o szczegóły, których oczekuje się od najlepszych mebli do wnętrz. Dostępny w wersjach z oparciem i fotelem wypoczynkowym, AHNDA od razu uderza swoim wyglądem, projektant zanurzył się w bogatą kulturę tkacką Filipin, aby opracować charakterystyczny otwarty splot krzesła. Ta „przezroczysta tapicerka”, stworzona z odpornego na warunki pogodowe włókna DEDON, daje wrażenie przewiewnej lekkości, a przegubowa struktura ANDHA, wyraźnie widoczna pod spodem, sygnalizuje świeże podejście do klasycznego projektu leżaka. Gdy przyjrzysz się mu dokładniej, AHNDA ujawnia poziom szczegółowości typowo kojarzony z dziełem kolekcjonerskim. Na przykład radełkowanie na wzmocnionych aluminiowych nogach nawiązuje do charakterystycznego tkanego wzoru AHNDA, podobnie jak zygzakowaty ścieg na zagłówku. Oszałamiający przykład kunsztu mistrzów tkackich DEDON, sam tkany wzór składa się z trzech odcieni czerwonego włókna, nadając AHNDA subtelną, ale kuszącą żywotność. Ale dopiero gdy usiądziesz na tym krześle, docenisz, jak przełomowy jest to mebel ogrodowy. Dzięki konstrukcji siedziska opartej na okręgu, AHNDA jest idealny do zwijania się, rozciągania lub leżenia z podniesionymi nogami.

ř 82 x 31 cm

Napisz opinię

DEDON AHNDA coffee table

DEDON AHNDA coffee table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek