ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DEDON AIIR Armchair with sled base Zobacz większe

DEDON AIIR Armchair with sled base

KOD: 200sd155801

ID: 405528

ProducentDEDON

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dzięki lekkiej i przejrzystej konstrukcji AIIR by GamFratesi reinterpretuje klasyczne krzesło muszlowe do współczesnego życia. Pierwsza kolekcja DEDON zawierająca formowane wtryskowo siedzenia, AIIR nadaje się do użytku na zewnątrz lub w pomieszczeniach - i jest tak lekka, że poruszanie się między nimi jest dziecinnie proste. Występuje w wersji fotela i krzesła bocznego, ze zwężanymi nogami z drewna tekowego lub podstawą na sankach. Ekskluzywna paleta kolorów AIIR odzwierciedla wpływy nordyckiego i włoskiego pochodzenia projektantów. Kolekcja obejmuje teraz również stoły do jadalni z nogami i blatami z drewna tekowego w kolorze czarnego pieprzu, Lipari 2.0 lub białym. Projekt AIIR został zainspirowany geometrią i naturą. Pionowe szczeliny w oparciach siedzeń przywodzą na myśl las brzozowy, a ich wąskie pnie przepuszczają wiatr i światło, tworząc krajobraz, który jest rzadki, ale określony. Związek AIIR z naturą znajduje również odzwierciedlenie w mieszance ziemistych, przewiewnych kolorów. Od półprzezroczystego oparcia siedzenia po smukłą krzywiznę ramienia, konstrukcja AIIR zapewnia lekkość i przejrzystość. Ostre, staranne linie nadają krzesłu graficzny charakter, a zaokrąglone siedzisko zapewnia niezwykły komfort, z opcjonalnymi poduszkami siedziska i oparcia lub bez nich. Ogólny efekt to prostota i harmonijna równowaga bryły i pustej przestrzeni. Przy całym swoim wyrafinowaniu AIIR musiał być wystarczająco wytrzymały, aby przetrwać całe życie, w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Znalezienie właściwej równowagi między lekkością a wytrzymałością wymagało świeżego myślenia i odważnej, kreatywnej współpracy między projektowaniem a produkcją. Ciągłe eksperymenty ostatecznie doprowadziły do innowacyjnego otwarcia formy wtryskowej, które umożliwiło wyjątkowo precyzyjne ekstrakcje wysokiej jakości.

60,5 x 53,5 x 77,5 cm

Napisz opinię

DEDON AIIR Armchair with sled base

DEDON AIIR Armchair with sled base

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek