ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DEDON BARCELONA 2-seater Zobacz większe

DEDON BARCELONA 2-seater

KOD: 200sd155798

ID: 405525

ProducentDEDON

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Jedna z najbardziej udanych kolekcji DEDON w historii, BARCELONA autorstwa Richarda Friniera, łączy w sobie ponadczasowy wdzięk i styl z praktycznością na co dzień, dzięki czemu jest właściwym wyborem do każdego otoczenia. A teraz, dzięki przemyślanemu zestawowi rozszerzeń, BARCELONA jest jeszcze bardziej wszechstronna, oferując zupełnie nowe możliwości spożywania posiłków i wypoczynku pod gołym niebem. Wyobraź sobie rozwiązanie do spożywania posiłków na świeżym powietrzu, tak wyluzowane, że przejście od jedzenia do relaksu jest niezauważalne. Niezależnie od tego, czy wyobrażasz sobie leniwe śniadania przy basenie, czy długie rozmowy po kolacji pod gołym niebem, z niskimi modułami wypoczynkowymi BARCELONA, ta wizja staje się rzeczywistością. Moduły centralne i narożne o przemyślanych proporcjach umożliwiają nieskończoną liczbę konfiguracji, a specjalna poduszka o podwójnej długości pozwala stworzyć efekt kanapy. Jest nawet nowy stół, pierwszy w ofercie firmy DEDON z litego drewna tekowego, który wprowadzi ciepły wygląd i dotyk drewna do Twoich skromnych doznań kulinarnych. Nowe rozszerzenia charakteryzują się tymi samymi wdzięcznymi liniami, charakterystycznymi krzywiznami i opcjami kolorystycznymi kredy i brązu, co oryginalna kolekcja, dzięki czemu można je łatwo zintegrować z dowolnym salonem na świeżym powietrzu w stylu BARCELONA. Ale jak zauważa Richard Frinier, nowe moduły, czy to w małych, czy dużych grupach, również nabierają własnego wyglądu i osobowości. Zmodernizowane krzesło plażowe, teraz z ruchomym oparciem i ukrytym koszem do przechowywania rzeczy osobistych, dodaje jeszcze więcej osobowości do dynamicznej mieszanki BARCELONA.

153 x 83 x 87 cm

Napisz opinię

DEDON BARCELONA 2-seater

DEDON BARCELONA 2-seater

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek