ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DEDON BELLMONDE Dining table S Zobacz większe

DEDON BELLMONDE Dining table S

KOD: 200sd155789

ID: 405516

ProducentDEDON

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

BELLMONDE autorstwa Henrika Pedersena oznacza proste i eleganckie współczesne wzornictwo. BELLMONDE autorstwa Henrika Pedersena to stół jadalny o swobodnym, eleganckim, współczesnym designie. Wspaniale komponuje się z dowolnym krzesłem DEDON i wnosi ducha swobodnej elegancji do jadalni w ogrodzie, patio czy na tarasie. Stół do jadalni zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie, BELLMONDE równoważy postawę relaksu z pewną formalną elegancją. Cel ten jest wyrażony bez wysiłku — od ergonomii stołu jadalnego, przez opcje jego rozmiaru, po delikatnie organiczną formę. Stół do jadalni BELLMONDE łączy wszechstronność z charakterem. Stół ma zakrzywione krawędzie i smukłe kontury, które pasują do każdego krzesła do jadalni DEDON. Występuje w czterech rozmiarach, aby pomieścić większe spotkania lub bardziej kameralne przyjęcia.

76 x 95 x 95 cm

Napisz opinię

DEDON BELLMONDE Dining table S

DEDON BELLMONDE Dining table S

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek