ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


De Machinekamer Galvanitas TD4 table Zobacz większe

De Machinekamer Galvanitas TD4 table

KOD: 200sd154035

ID: 403762

ProducentDe Machinekamer Galvanitas

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Designerski stół wzorowany na starym szkolnym stole.
Stół TD4 to specjalna konstrukcja. Może brzmi znajomo. Stół wzorowany na stalowych stołach szkolnych z lat 60-tych. Teraz stół do jadalni z metalową ramą i blatem z litego drewna. Wszystkie elementy konstrukcyjnie są takie same jak w przypadku stalowego stołu szkolnego. Przyjęto również projekt z czystymi liniami i charakterystycznymi nogami w kształcie kompasu. Projekt wydaje się pozornie prosty, ale wprawne oko odkryje wiele pięknych i wyróżniających się elementów. Absolutne wyzwanie dla naszego renomowanego stolarza, ale efekt jest świetny.
Blat stołu TD4 wykonany jest z litego drewna. Do wyboru buk, dąb lub orzech. Lite drewno jest gładkie i delikatnie wykończone, dzięki czemu ma lekki wygląd. Stół pasujący do różnych stylów Stół dobrze wpisuje się w aktualne style wnętrzarskie. Dzięki pozornie prostej konstrukcji, lekkiemu wyglądowi i dobrej jakości jest to stół, który dobrze komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Dzięki industrialnemu rodowodowi stół TD4 dobrze komponuje się w industrialnym wnętrzu. Industrialne krzesło szkolne Galvanitas S16 prezentuje się świetnie. Oba z charakterystycznymi nogami w kształcie przechodniów tworzą świetny zestaw do jadalni.
Stół TD4 dostępny jest w różnych kolorach stelaży, gatunkach drewna i wymiarach. W sprawie różnych rozmiarów i życzeń prosimy o kontakt.
Gatunki drewna
Buk
Dąb
Orzech

Wykończenie blatu drewnianego
bielenie (tylko z dębem)
olej naturalny
lakier matowy

Kolor ramki
Cement szary
Ochra brązowy
Czarny

Napisz opinię

De Machinekamer Galvanitas TD4 table

De Machinekamer Galvanitas TD4 table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek