ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


De Machinekamer Galvanitas S19 Zobacz większe

De Machinekamer Galvanitas S19

KOD: 200sd154030

ID: 403757

ProducentDe Machinekamer Galvanitas

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Krzesło Galvanitas S19 jest bardzo podobne do swojego brata S16. Obaj mieli swoje korzenie w klasie. Tam, gdzie S16 jest nadal luźny i ma tylny panel, S19 został zastąpiony całkowicie drewnianą obudową. Pierwotnie wykonany z drewna PAG, teraz ozdobiony elegancką skorupą orzecha lub dębu. Nadaje to S19 naturalny wygląd i idealnie wpasowuje się we współczesne wnętrza.

Krzesło zostało zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Galvanitas w Oosterhout na przełomie lat 50. i 60. XX wieku. Zdecydowali się na projekt z typowymi nogami kompasu. Zamiast zwykłej konstrukcji rurowej projektant zdecydował się na ramę wykonaną z tłoczonej blachy stalowej. Bardzo solidna i jednocześnie rewolucyjna jak na tamte czasy konstrukcja.

S19 był i jest specjalnie przeznaczony do intensywnego użytkowania w budynkach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, instytucje i stołówki. Galvanitas jest (wciąż) znany ze swojej jakości i niezawodności. Tam, gdzie niektórzy ludzie postrzegają S16 jako statyczny, S19 szybko sobie z tym radzi. Ponieważ kokpit składa się z całości, lekko ugina się wraz z nim, co zwiększa komfort siedzenia.

The Machinekamer oferuje we współpracy z Galvanitas wyjątkową możliwość zamówienia zupełnie nowych siedzeń S19. Meble z oryginalnej fabryki i wykonane z oryginalnych form produktowych. Wszystkie nowo wyprodukowane części są całkowicie identyczne. Jedyne ustępstwo - rama jest teraz spawana zamiast lutowana - przynosi korzyści środowisku. Rama dostępna jest w różnych kolorach. W ten sposób możesz nadać temu słynnemu klasykowi własny charakter.
Galvanitas S19 jest dostępny w 8 standardowych kolorach malowanych proszkowo. Do wyboru siedzisko i oparcie w kolorze czarnym, białym lub w czterech różnych kolorach transparentnych odcieni.
Materiał:
Stelaż wykonany z giętej blachy stalowej. Siedzisko wykonane z dębu lub orzecha
Gwarancja:
2 lata
Konstrukcja:
Stelaż spawany. Drewniana wanna przykręcona do ramy

Napisz opinię

De Machinekamer Galvanitas S19

De Machinekamer Galvanitas S19

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek