ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Diabla Abstrakt Mona Ø70 Bar Table 1 Zobacz większe

Diabla Abstrakt Mona Ø70 Bar Table 1

KOD: 200sd151299

ID: 401026

ProducentDiabla

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Wymyślanie oryginalnych projektów dla stylowych wnętrz jest niewątpliwie tym, co wyróżnia Diabla. Ta postawa, która jest zawsze otwarta na pracę z twórcami z różnych dyscyplin, posłużyła jako katalizator dla tej serii stworzonej we współpracy z brytyjskim projektantem Jonathanem Lawesem, który pracując w swoim własnym kreatywnym wszechświecie, zaprojektował specjalną grafikę dla stołów Mona firmy Diabla. Dwa różne style graficzne oparte na jego charakterystycznych geometrycznych i kolorowych wzorach, które Jonathan Lawes stosuje do blatów jednonożnych stołów Mona.
Kolory:
Różowa grafika. Oprawa: biała, różowa, szara i antracytowa
- Czerwona grafika. Rama: biała, czerwona, szara i antracytowa

Wykonany z teksturowanej, lakierowanej termicznie stali ocynkowanej i drukowanej płyty fenolowej.
Ø70x105h cm - Ø28"x41"h

Napisz opinię

Diabla Abstrakt Mona Ø70 Bar Table 1

Diabla Abstrakt Mona Ø70 Bar Table 1

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek