ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Diabla 356 Chaiselongue Zobacz większe

Diabla 356 Chaiselongue

KOD: 200sd151297

ID: 401024

ProducentDiabla

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kolekcje i obiekty Diabla nie są przeznaczone do konwencjonalnych lub przewidywalnych środowisk. Mogą to być zarówno subtelne elementy, które dodają szczególnego akcentu określonej atmosferze, jak i elementy, które mogą stać się centralnym punktem dzięki przełomowemu wzornictwu lub niezwykłemu doborowi kolorów. I tak jest w przypadku kolekcji 356, jednej z bardziej niezwykłych i oryginalnych kolekcji produkowanych przez Diabla, zarówno ze względu na uderzającą aerodynamiczną stylistykę, jak i nową paletę kolorów.
Kolory: biały, różowy, czerwony, szary, antracyt, oliwkowa zieleń, piasek i brąz

Wykonane z formowanego rotacyjnie polietylenu w 100% nadającego się do recyklingu.
80x200x36h cm - 31"x79"x14"h
Siedzisko: 17h cm - 7"h

Napisz opinię

Diabla 356 Chaiselongue

Diabla 356 Chaiselongue

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek