ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Discipline Clip Coat Hanger Zobacz większe

Discipline Clip Coat Hanger

KOD: 200sd150856

ID: 400583

ProducentDiscipline

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stolik kawowy z podstawą z wycinanego laserowo, spawanego i lakierowanego metalu. Blat z bardzo jasnego szkła osadzony na konstrukcji Stolik kawowy w dwóch różnych wysokościach uzupełnia asortyment, aby zapewnić równowagę różne przestrzenie.

Wieszak na ubrania z wycinanego laserowo, spawanego i lakierowanego metalu. Różne wykończenia.
48x162h

Napisz opinię

Discipline Clip Coat Hanger

Discipline Clip Coat Hanger

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek