ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Discipline Bombetta Cube Zobacz większe

Discipline Bombetta Cube

KOD: 200sd150842

ID: 400569

ProducentDiscipline

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Stołek z siedziskiem z korka, wykończenie naturalne lub czarne. Jesionowe nogi. Stołek Bombetta powstaje z korka, naturalnego i nadającego się do recyklingu materiału par excellence. Dostępne w różnych wysokościach, to siedzisko charakteryzuje różne typy przestrzeni dzięki minimalnym kształtom i trwałości.

Stołek z siedziskiem z naturalnego korka zabezpieczonym naturalnymi olejami i jesionowymi nogami z naturalnym wykończeniem.
30x30x46h

Napisz opinię

Discipline Bombetta Cube

Discipline Bombetta Cube

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek