ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DVO S.R.L. COFFEE TABLES Zobacz większe

DVO S.R.L. COFFEE TABLES

KOD: 200sd149129

ID: 398856

ProducentDVO S.R.L.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rodzina stolików kawowych i poczekalni z różnymi wariantami blatów, nóg i materiałów, w tym prestiżowych materiałów takich jak „gres”. Możliwość dostosowania do każdego rodzaju potrzeb, sytuacji i kontekstu w celu stworzenia innowacyjnych i zaskakujących rozwiązań wyposażenia wnętrz.

Kolekcja akcesoriów cross-range, które można zastosować we wszystkich seriach dvo.
Stoliki kawowe dostępne w różnych rozwiązaniach, materiałach i wykończeniach.
Zobacz powiązany katalog, aby zobaczyć wszystkie pozycje z kolekcji „Stoliki kawowe”.

Napisz opinię

DVO S.R.L. COFFEE TABLES

DVO S.R.L. COFFEE TABLES

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek