ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DVO S.R.L. COMPLEMENTS Zobacz większe

DVO S.R.L. COMPLEMENTS

KOD: 200sd149126

ID: 398853

ProducentDVO S.R.L.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Sprzęt, który robi różnicę. Aby zaspokoić najróżniejsze potrzeby, zwiększyć funkcjonalność i personalizację naszych serii, aby uzupełnić każdy mebel, stworzyliśmy gamę dopasowanych akcesoriów, zawsze dostępnych w magazynie.

Kolekcja uniwersalnych akcesoriów i stołów, które można zastosować we wszystkich seriach dvo_seria
Artykuły proponowane w kolekcji „Komplementy” obejmują szeroką gamę biurek ze składanym blatem roboczym lub pneumatyczną regulacją wysokości za pomocą pedału, różne akcesoria, takie jak puszki melaminowe i metalowe, meblościanki i półki.
Zobacz powiązany katalog, aby zobaczyć wszystkie pozycje zawarte w kolekcji "Komplementy".

Napisz opinię

DVO S.R.L. COMPLEMENTS

DVO S.R.L. COMPLEMENTS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek