ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DVO S.R.L. DAKAR Zobacz większe

DVO S.R.L. DAKAR

KOD: 200sd149125

ID: 398852

ProducentDVO S.R.L.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
NOWA linia wykonawcza o zwiewnym designie, który swoją lekkością czyni charakterystycznym obrazem. Ciepłe wykończenia elementów zapewniają tej serii odrobinę klasy, która ją wyróżnia. Stożkowe nogi w kolorze białym, chromowanym i antracytowym są połączone z różnymi wykończeniami blatów, w tym z nowym ciemnym dębem.
Stoły DAKAR można łączyć z kierunkowymi jednostkami serwisowymi lub burtami z serii Milo. Do kolekcji można również dołączyć różnorodne komponenty i akcesoria, aby dostosować i lepiej zorganizować biuro zarządu.

Nowa seria Dakar dla kadry kierowniczej składa się z biurek i stołów konferencyjnych.
Nowoczesny i wyrafinowany design dzięki stożkowej nodze i kilku dostępnym szlachetnym wykończeniom.
Metalowa konstrukcja składająca się z obwodowej stalowej ramy rurowej o prostokątnym przekroju. Nogi wykonane ze stożkowej rurki stalowej, lekko wygiętej. Konstrukcja dostępna jest w kolorze białym, chromowanym lub antracytowym. Stopka do regulacji dostępna jest tylko w wersji chromowanej.
Blaty i panele skromne wykonane są z melaminy o grubości 25 mm, dostępnej we wszystkich proponowanych w cenniku wykończeniach, a na zamówienie nawet w twardej skórze z ozdobnym przeszyciem.
Stoły Dakar pasują do wszystkich jednostek serwisowych i modułów Milo series.
Kolekcję tę można wzbogacić o różne komponenty i akcesoria, aby jak najlepiej dostosować biuro zarządu.

Napisz opinię

DVO S.R.L. DAKAR

DVO S.R.L. DAKAR

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek