ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DVO S.R.L. E-MEDIA Zobacz większe

DVO S.R.L. E-MEDIA

KOD: 200sd149122

ID: 398849

ProducentDVO S.R.L.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Moduł mebli multimedialnych przeznaczony do komunikacji wideo, sal konferencyjnych, miejsc spotkań i pracy grupowej
powstał z myślą o potrzebie komunikowania się i interakcji z kilkoma osobami jednocześnie, nawet w różnych lokalizacjach.

Kolekcja E-Media to system multimedialny zaprojektowany z myślą o wymaganiach rynku i oferujący kompletne wyposażenie interaktywnych przestrzeni biurowych, w tym specjalistyczne narzędzia do komunikacji zdalnej. Seria ta doskonale łączy funkcjonalność i design.
Cała konstrukcja wykonana z paneli melaminowych o grubości 25 mm, dostępnych w wykończeniach podanych w cenniku. Płyta uchwytu monitora wykonana jest z giętej blachy.
Dolna komora wyposażona jest w metalowe tace na kanały i praktyczne zarządzanie przewodami, a także otwierane drzwi melaminowe, które umożliwiają szybką kontrolę.
Blat jest standardowo wyposażony w górny dostęp do wglądu i jest proponowany w dwóch wysokościach, H74 cm dla pozycji siedzącej i H107 cm dla pozycji stojącej.

Napisz opinię

DVO S.R.L. E-MEDIA

DVO S.R.L. E-MEDIA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek