ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DVO S.R.L. MEET - SPECIAL TABLES Zobacz większe

DVO S.R.L. MEET - SPECIAL TABLES

KOD: 200sd149113

ID: 398840

ProducentDVO S.R.L.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Eleganckie geometrie kompozycyjne rysują różnorodność stołów konferencyjnych, aby zapewnić funkcjonalność i prestiż każdemu miejscu spotkań, które wymaga profesjonalizmu i komfortu.

Kolekcja stołów konferencyjnych o różnych kształtach, materiałach i wykończeniach. Zostały zaprojektowane w celu zaspokojenia zapotrzebowania rynku na większe stoły konferencyjne, wraz z rozwiązaniami do zarządzania przewodami.
Blat dostępny w wersji z melaminy i laminatu, z dostępem od góry lub bez. Konstrukcje są dostępne z melaminy i metalu.
Zobacz powiązany katalog, aby zobaczyć wszystkie propozycje oferowane przez dvo_ dla stołów Meet.

Napisz opinię

DVO S.R.L. MEET - SPECIAL TABLES

DVO S.R.L. MEET - SPECIAL TABLES

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek