ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DVO S.R.L. NOTO Zobacz większe

DVO S.R.L. NOTO

KOD: 200sd149108

ID: 398835

ProducentDVO S.R.L.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kolekcja stołów Noto, zaprojektowana przez Enzo Bertiego, nawiązuje do idei klasycznego stołu do pracy na kozłach. Konstrukcja wykonana jest z litego drewna, a blat, dostępny w wersji prostokątnej i okrągłej, jest dostępny w trzech różnych wykończeniach, które nadają każdemu stołowi szczególny charakter: kamionkowy blat do ważnego ustawienia
w szkle dla lżejszego i minimalistycznego stylu
w drewnie dla współczesnej interpretacji tradycyjnego miejsca pracy.

Gama biurowa Noto składa się z biurek i stołów konferencyjnych.
Noto charakteryzuje się wyrafinowanym i eleganckim designem, detalami ze stali satynowej oraz szlachetnymi materiałami, takimi jak fornir orzechowy Canaletto i drewno jesionowe.
Noga kozłowa wykonana jest z litego orzecha włoskiego Canaletto z przezroczysta powłoka lakiernicza lub drewno jesionowe lakierowane w kolorze antracytowym z otwartymi porami.
Blaty są dostępne z powłoką z twardej skóry lub z kamionki porcelanowej o grubości 14 mm, belki składają się z rur stalowych w kolorze antracytu półmatowego o przekroju prostokątnym.
blat ze szkła przezroczystego lub dymionego o grubości 10 mm wsparty jest na belkach z litego drewna, z orzecha Canaletto z lakierem bezbarwnym lub z drewna jesionowego lakierowanego z otwartymi porami w kolorze antracytu. Mocowanie szklanych blatów do konstrukcji zapewniają eleganckie okucia wykończone satynową stalą.
Panele skromne wykonane są z melaminy o grubości 18 mm i są dostępne w wersji z melaminy lub z powłoką z twardej skóry.
Stoły Noto pasują do wszystkich szafek i modułów serwisowych z serii Milo.
Ta kolekcja może być wzbogacona o różne komponenty i akcesoria tak, aby jak najlepiej dostosować biuro wykonawcze.

Napisz opinię

DVO S.R.L. NOTO

DVO S.R.L. NOTO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek