ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DVO S.R.L. OSLO Zobacz większe

DVO S.R.L. OSLO

KOD: 200sd149107

ID: 398834

ProducentDVO S.R.L.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Prostota i niezbędność, z wyrazistym i rozpoznawalnym designem, nadają tej NOWEJ gamie operacyjnej współczesny i przyjemny wygląd. OSLO łatwo dopasowuje się do każdego rodzaju przestrzeni roboczej, w której staje się prawdziwym bohaterem i odpowiada zasadom ergonomii i funkcjonalności Twojego miejsca pracy.
Metalowe nogi dostępne są w 7 wykończeniach: białym, aluminiowym, antracytowym, pudrowym niebieskim, ceglastym, szałwiowym i złotożółtym. Możliwe jest łączenie kolorowych nóżek ABS, w tych samych wykończeniach nóg lub kontrastowych, tworząc do 49 rodzajów wariantów kolorystycznych, aby meble biurowe były bardziej atrakcyjne i zabawne.

Nowa kolekcja stacji roboczych OSLO składa się ze stołów biurkowych, stołów konferencyjnych, biurek rozkładanych, ławek, stołów wysokich i stolików kawowych, dostępnych w wersji niezależnej lub z możliwością łączenia w linie. Gama ta została zaprojektowana tak, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby rynku, dzięki prostocie komponentów i szybkości montażu.
Metalowa konstrukcja składająca się z dwóch nóg składających się z rurowego metalowego słupka o okrągłym przekroju i cylindrycznej metalowej podstawy o prostokątnym przekroju. Belki metalowe z blokującym systemem montażu, łatwe i szybkie. Nóżki poziomujące pokryte ozdobną okrągłą nasadką, która charakteryzuje tę serię.
Konstrukcja jest dostępna w kolorze białym, aluminiowym, antracytowym, pudrowym niebieskim, ceglastym, szałwiowym i złotożółtym. Możliwe jest dopasowanie kolorowych nóżek z ABS, w tych samych wykończeniach struktury, lub stworzenie kontrastu do 49 wariantów kolorystycznych, aby meble biurowe były bardziej atrakcyjne i zabawne.
Blaty o grubości 25 mm oraz panel Skromny o grubości 18 mm z melaminy, dostępne we wszystkich wykończeniach podanych w cenniku.
Stoły Oslo można łączyć z szafkami serwisowymi do stacji roboczych.
Kolekcję można wzbogacić o różne Panele Frontowe , dostępne w wersji z melaminy, szkła i termoformowanego poliestru (pochłaniającego dźwięk). Kolekcję uzupełniają cokoły strukturalne i cokoły na kółkach, a także dostęp od góry, współpłaszczyznowe półki i pionowe/poziome kanały druciane. Wszystko po to, aby zaoferować operatorowi funkcjonalne i dobrze zorganizowane miejsce pracy, co poprawia jego samopoczucie.

Napisz opinię

DVO S.R.L. OSLO

DVO S.R.L. OSLO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek