ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DVO S.R.L. RIO Zobacz większe

DVO S.R.L. RIO

KOD: 200sd149100

ID: 398827

ProducentDVO S.R.L.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
„Zintegrowane regały magazynowe” umożliwiają kompletację i wyposażenie stanowiska pracy, zapewniając różne funkcje, w tym: dużą przestrzeń do organizacji i przechowywania, przydatne predyspozycje i wydajne okablowanie, możliwość tworzenia wielu rozwiązań pozwalających na skonfigurowanie miejsca pracy z zachowaniem prywatności i dostosowywanie.

Kolekcja Rio składa się z jednostek do przechowywania integrujących i orgatower.
Skrzynki do przechowywania składają się z korpusu z melaminy gr. 18mm, w cennikach wykończeń, dostępny w trzech wysokościach: H74 cm, H115 cm lub H164,5 cm. Asortyment obejmuje opcjonalne kontenery z 2 szufladami, z których jedna to szuflada na akta. Schowek H164,5 cm składa się z górnej komory z zamykanymi drzwiami przesuwnymi oraz otwartej komory z tyłem lub bez.
Półki są opcjonalne, dostępne w kolorze melaminy gr. 18 mm i może być wyposażony w kanały kablowe, jeśli jest zintegrowany z biurkiem.
Orgatower dostępny w wysokości H74 cm lub H115 cm, składający się z korpusu melaminowego gr.18 mm, w wykończeniach podanych w cenniku. Szuflada jest w pełni wysuwana i zawiera przegródkę na akta z tacą na artykuły piśmienne.

Napisz opinię

DVO S.R.L. RIO

DVO S.R.L. RIO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek