ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DVO S.R.L. ROMA Zobacz większe

DVO S.R.L. ROMA

KOD: 200sd149099

ID: 398826

ProducentDVO S.R.L.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
W przypadku tych półek na książki możliwe jest kilka kombinacji kolorów i kształtów, dzięki różnym „przesuwnym drzwiom” wykończonym melaminą i szkłem. Mechanizm zawiera mechanizm cichego domykania i umożliwia łatwy montaż drzwi na szynach.

Kolekcja regałów z drzwiami przesuwnymi Roma została zaprojektowana jako uzupełnienie i wzbogacenie rozwiązań magazynowych serii kierunkowych.
Liniowy design, wyrafinowane materiały i wykończenia.
Korpus z melaminy o grubości 30 mm, dostępny w dwóch wysokościach, wys. 88,2 cm i wys. 170 cm. System cichego domykania otwierania/zamykania drzwi przesuwnych
Drzwi dostępne w melaminie o grubości 10 mm pokrytej twardą skórą lub w tylnej części ze szkła lakierowanego o grubości 5 mm w wykończeniach podanych w cenniku.

Napisz opinię

DVO S.R.L. ROMA

DVO S.R.L. ROMA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek