ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DVO S.R.L. RYM Zobacz większe

DVO S.R.L. RYM

KOD: 200sd149097

ID: 398824

ProducentDVO S.R.L.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Styl, funkcjonalność i design. Prestiżowa kolekcja dla kadry kierowniczej, w której poszukiwania wzornictwa znajdują swój najwyższy wyraz. Duże powierzchnie, minimalistyczny styl i staranne dopracowanie detali wyrażają duszę tej kolekcji.

Linia Executive Rym składa się z biurek i stołów konferencyjnych.
Rym charakteryzuje się liniowym i eleganckim designem.
Nogi wykonane z ekstrudowanego aluminium, wyposażone w chromowane okucia ABS.
Blaty o grubości 50 mm, wzmocnione wewnętrznymi metalowymi ramami, dostępne w laminacie, Fenix, z powłoką z twardej skóry lub w szkle lakierowanym z tyłu
Blaty wyposażone w aluminiowe profile obwodowe, pasujące do wykończenia metalowych nóg.
Konstrukcje dostępne w wykończeniu białym, aluminiowym i antracytowym.
Skromne panele mają grubość 18 mm i są dostępne w melaminie, laminacie lub z powłoką z twardej skóry.
Wszystkie stoły Rym mogą być uzupełnione o szafy serwisowe, dostępne w głębokościach 66 i 92,5 cm. Składają się z korpusu z melaminy, przesuwanych drzwi, górnego dostępu i dolnej zewnętrznej pokrywy, aby zapewnić kanały zarządzania przewodami. Wszystkie dostępne w rybach wymienionych w cenniku. Wewnętrzna szuflada-cokół jest opcjonalna.
Kilka komponentów i akcesoriów uzupełnia tę gamę, aby jak najlepiej dostosować biuro wykonawcze

Napisz opinię

DVO S.R.L. RYM

DVO S.R.L. RYM

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek