ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DVO S.R.L. SEUL Zobacz większe

DVO S.R.L. SEUL

KOD: 200sd149094

ID: 398821

ProducentDVO S.R.L.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dostępne w różnych wymiarach
uzupełniają i wzbogacają ofertę artykułów przeznaczonych do archiwizacji. Ich praktyczna funkcjonalność i uniwersalny styl pozwalają na tworzenie nowoczesnych i wszechstronnych środowisk, poświęconych esencji i technice. Kluczowymi elementami są jakość, czyste linie korpusów i drzwi, które są wyposażone w wydajny i wyrafinowany system szynowy „miękkie otwieranie i zamykanie”.

Kolekcja Seul szafek z drzwiami przesuwnymi charakteryzuje się prostym i funkcjonalnym designem, pasującym do każdego miejsca pracy i oferującym dużą pojemność. wysokości, H 74 cm, 115 cm lub 164,5 cm.
Drzwi o grubości 18 mm w melaminie z systemem cichego otwierania i zamykania, z zamkiem. Metalowe podstawy w opcji.
Proponowane w tej samej głębokości co stoły dvo, dla idealnej integracji.

Napisz opinię

DVO S.R.L. SEUL

DVO S.R.L. SEUL

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek