ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DVO S.R.L. TABA Zobacz większe

DVO S.R.L. TABA

KOD: 200sd149091

ID: 398818

ProducentDVO S.R.L.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Regał metalowy z modułami, dostępny w różnych wysokościach, w kolorze antracytowym lub białym. Wykonane z kwadratowych rurek aluminiowych, połączonych zamkowymi złączami. Lekki i minimalistyczny design, pozwala na stworzenie nowoczesnego i modnego rozwiązania zapewniającego maksymalną funkcjonalność.

Kolekcja Taba jest w całości wykonana z metalu. Modułowa konstrukcja z metalowych rurek, dostępna w różnych wysokościach i długościach, półki z zaginanej blachy. Tace doniczkowe uzupełniają tę kolekcję, wykonane z blachy giętej w kilku wykończeniach podanych w cenniku.

Napisz opinię

DVO S.R.L. TABA

DVO S.R.L. TABA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek