ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DVO S.R.L. TAY Zobacz większe

DVO S.R.L. TAY

KOD: 200sd149090

ID: 398817

ProducentDVO S.R.L.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Silna tożsamość. Kolekcja o wielkim wpływie estetycznym, w której luksus blatów i szlachetne wykończenie tworzą idealną równowagę między funkcjonalnością a designem, między elegancją a technologią. Mądrze połączone szlachetne materiały, polerowane intarsje i dobór drewna pozwoliły wyłonić się tradycji rękodzieła, a przede wszystkim przywrócić wysokiej klasy wyposażenie gabinetowe. Seria TAY wzbogaca swoje opcje wykończenia o nowe stoły z kamionki porcelanowej, w wersji ekstra białej i czarnej marquinia.

Seria Tay dla kadry kierowniczej składa się z biurek i stołów konferencyjnych.
Nowoczesny i wyrafinowany design dzięki eleganckiej aluminiowej nodze w kształcie litery „Y” i różnym dostępnym wykończeniom.
Metalowa konstrukcja złożona z ramy obwodowej wykonanej z wytłaczanego aluminium z prostokątnym złącza profilowe i narożne wykonane ze znalu. Nogi z ekstrudowanego aluminium o typowym kształcie litery „Y”. Połączenia i okucia dopasowane do konstrukcji lub w wykończeniu stalowym satynowym.
Blaty dostępne w szkle lakierowanym od tyłu, przydymionym szkle hartowanym o grubości 10 mm lub w gresie porcelanowym o grubości 14 mm. lub laminat.
Wszystkie stoły Tay mogą być uzupełnione o szafy serwisowe, dostępne w głębokościach 66 i 92,5 cm. Składają się z korpusu z melaminy, przesuwanych drzwi, górnego dostępu i dolnej zewnętrznej pokrywy, aby zapewnić kanały zarządzania przewodami. Wszystkie dostępne w rybach wymienionych w cenniku. Wewnętrzna szuflada-cokół jest opcjonalna.
Kilka komponentów i akcesoriów uzupełnia tę gamę, aby jak najlepiej dostosować biuro zarządu.

Napisz opinię

DVO S.R.L. TAY

DVO S.R.L. TAY

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek