ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DVO S.R.L. TOLEDO Zobacz większe

DVO S.R.L. TOLEDO

KOD: 200sd149088

ID: 398815

ProducentDVO S.R.L.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
NOWA NÓŻKA REGULOWANA
Estetyczne i technologiczne badania, które przełamują tradycyjne trendy i koncentrują się na wysoce innowacyjnych rozwiązaniach dających nowe impulsy i możliwości kreatywności. Pojedyncze stoły lub ławki z metalowymi konstrukcjami, elektrycznie regulowane na wysokość, mogą być wyposażone i zgodne z obowiązującymi przepisami.

Kolekcja operacyjna Toledo składa się z biurek i stołów typu ława z elektryczną regulacją wysokości. Stoły ławkowe o konstrukcji złożonej z dwóch nóg w kształcie litery „H”, z górną płytą z blachy. Teleskopowe belki metalowe z tłoczonej blachy.
Konstrukcje metalowe dostępne w kolorze białym, aluminiowym i antracytowym.
Blaty o grubości 25 mm i panel skromny o grubości 18 mm z melaminy, dostępne we wszystkich wykończeniach z aktualnego cennika.
Stoły mogą być wyposażone w panele przednie, dostępne z melaminy, szkła i termoformowanego poliestru (pochłaniającego dźwięk).
Kolekcję Toledo uzupełniają podwieszane szuflady i dostęp od góry. Wszystko po to, aby zaoferować operatorowi funkcjonalne i dobrze zorganizowane stanowisko pracy, co poprawia jego samopoczucie.

Napisz opinię

DVO S.R.L. TOLEDO

DVO S.R.L. TOLEDO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek