ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DVO S.R.L. TREKO Zobacz większe

DVO S.R.L. TREKO

KOD: 200sd149087

ID: 398814

ProducentDVO S.R.L.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Elegancka prostota. Praktyczność, elastyczność i terminowość, to główne cechy, które pozwalają urządzić nowoczesne środowiska pracy z niezwykłą prostotą i funkcjonalnością. Perspektywy, które podkreślają tradycyjne biurko z boazerią, przejrzane nowoczesnym okiem. Dopracowanie detali i trafny dobór materiałów czynią z tego systemu punkt odniesienia w wyposażeniu stanowisk pracy.

Kolekcja stacji roboczych Treko składa się ze stołów biurkowych, stołów konferencyjnych, biurek rozkładanych, stołów wysokich H 107 cm oraz biurek łączonych, dostępnych w wersji niezależnej lub z możliwością łączenia w linie.
Treko charakteryzuje się prostym i liniowym designem, idealnym do wyposażenia przestrzeni biurowych. Cała konstrukcja wykonana jest z paneli melaminowych dostępnych we wszystkich wykończeniach podanych w cenniku, z kontrastową krawędzią dla drewnianych wykończeń nóg i skromnego panelu.
Nogi i blaty o grubości 25 mm, skromna płyta o grubości 18 mm.
Do uzupełnienia tej serii dostępny jest zestaw dystansów z ABS w różnych kolorach, w tym w kolorze jasnoszarym (standard), białym, antracytowym, ognistoczerwonym i naftowym.
Kolekcję można wzbogacić o różne panele przednie, dostępne w wersji z melaminy , szkło i termoformowany poliester (pochłaniający dźwięk).
Konstrukcyjne cokoły uzupełniają kolekcję, a także uchwyty na procesor, pod górnymi szufladami, dostęp od góry i współpłaszczyznowe szafki do przechowywania. Wszystko po to, aby zaoferować operatorowi funkcjonalne i dobrze zorganizowane miejsce pracy, co poprawia jego samopoczucie.

Napisz opinię

DVO S.R.L. TREKO

DVO S.R.L. TREKO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek