ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DVO S.R.L. VIGO Zobacz większe

DVO S.R.L. VIGO

KOD: 200sd149084

ID: 398811

ProducentDVO S.R.L.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vigo to kolekcja mebli dla kadry kierowniczej zaprojektowana w celu nadania przestrzeni biurowej silnej i wyróżniającej się osobowości, profesjonalnego środowiska charakteryzującego się technologią i komfortem, elastycznego i otwartego na wspólne obszary.
W koncepcji biura wykonawczego, którą przedstawia projekt Vigo, stół jest dziełem architektury w pomniejszonej skali, skrupulatnym elementem projektu, w którym ważna grubość charakteryzuje boki i solidne blaty.

Gama executive Vigo składa się z biurek, stołów konferencyjnych i szafek z drzwiami klapowymi.
Charakteryzuje się szlachetnymi wykończeniami i geometrycznymi kształtami, funkcjonalnymi, a jednocześnie wyróżnia się imponującym designem
Blaty wykonane z melaminy o grubości 50 mm, wykończenie blat z białego lub czarnego hartowanego szkła sitodrukowego z powierzchnią trawioną kwasem o grubości 10 mm po stronie użytkownika i przedłużeniach. Noga melaminowa z obróbką „składaną” o grubości 100 mm. Profile i belki kanałowe wykonane z ekstrudowanego aluminium z zamkowymi złączami końcowymi. Skromne panele z melaminy o grubości 30 mm.
Wszystkie elementy z ekstrudowanego aluminium są dostępne w wykończeniu białym, aluminiowym lub antracytowym, natomiast wszystkie elementy Zamak są chromowane.
Wszystkie biurka Vigo są wyposażone w kanały do zarządzania przewodami, górny dostęp z otwieranymi drzwiami dopasowanymi do blatu, „składaną” obrabianą nogę z pionowym przedziałem kablowym oraz wyjmowany wózek inspekcyjny z blachy.
Stoły z serii Vigo dostępne są w połączeniu z okrągłymi półwyspami, nadstawkami bocznymi o wysokości 75 cm oraz nadstawkami otwartymi z opcjonalną szufladą. , otwarte przedziały i jednostki z drzwiami klapowymi. Jego dolna konstrukcja zawiera te same detale co biurka.

Napisz opinię

DVO S.R.L. VIGO

DVO S.R.L. VIGO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek