ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DVO S.R.L. WIRE-MANAGEMENT Zobacz większe

DVO S.R.L. WIRE-MANAGEMENT

KOD: 200sd149083

ID: 398810

ProducentDVO S.R.L.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dużą wagę przywiązuje się do elektryfikacji stanowisk pracy. Kanały i klapy kablowe, wózki i niezliczone akcesoria to elementy funkcjonalne systemu, które reagują na ewolucję pracy.

Kolekcja wszechstronnych akcesoriów, które można zastosować we wszystkich seriach dvo_series.
Dostępne elementy obejmują szeroki zakres zarządzania przewodami i elektryzację biurek.
Zobacz powiązany katalog, aby zobaczyć wszystkie pozycje z kolekcji „Wire Management”.

Napisz opinię

DVO S.R.L. WIRE-MANAGEMENT

DVO S.R.L. WIRE-MANAGEMENT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek