ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


e15 Aswan Zobacz większe

e15 Aswan

KOD: 200sd148894

ID: 398621

Producente15

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Prosty i elegancki stołek ASWAN ma ręcznie plecioną powierzchnię siedziska wykończoną tekstylnym paskiem lub skórą garbowaną roślinnie, która jest luksusowo miękka i patynuje pod wpływem bezpośredniego światła. Zainspirowany Egiptem i stąd nazwa, ASWAN jest wyraźnym przykładem kuszącego uroku Ferdinanda Kramera w jego projektach funkcjonalnych i atrakcyjnych elementów. Stołek ASWAN jest dostępny w woskowanym litym dębie europejskim lub orzechu europejskim. Wszechstronny charakter stołka liniowego pozwala na zastosowanie w różnych środowiskach, zarówno jako samodzielny element, jak i w połączeniu z innymi meblami z kolekcji e15. Dla dodatkowej stabilności rama taboretu jest wyposażona w stalowy profil. ASWAN dostarczany jest w jednym kawałku.
MATERIAŁ/WYKOŃCZENIE
dąb europejski, woskowany
orzech europejski, woskowany
splot tekstylny
skóra naturalna
skóra mocca
wymiary
długość, głębokość. , Wysokość
450 mm (17 2/3 cala), 450 mm (17 2/3 cala), 470 mm (18 1/2 cala)

Stołek z siedziskiem w tekstylnym splocie

Napisz opinię

e15 Aswan

e15 Aswan

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek