ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


e15 Fatima Zobacz większe

e15 Fatima

KOD: 200sd148861

ID: 398588

Producente15

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Elegancka komoda z litego drewna FATIMA to wyrafinowany mebel eksponujący niepowtarzalne wzory słojów litego drewna. Boki szuflad zakończone są skosem pełniącym funkcję uchwytu. Rama wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej lub malowanej proszkowo.
MATERIAŁ / WYKOŃCZENIE
Dąb europejski, olejowany
Dąb europejski, woskowany
Dąb europejski, woskowany na biało
Orzech europejski, olejowany
Europejski. orzech, woskowany
stal nierdzewna, szczotkowana
stal malowana proszkowo na kolor czarny
WYMIARY
długość, szerokość, wysokość
900 mm (35 1/2 cala), 450 mm (17 3/4 cala) , 1125 mm (44 1/4 cala cala)

Kredens z ramą ze stali malowanej proszkowo na czarno

Napisz opinię

e15 Fatima

e15 Fatima

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek