ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Eero Aarnio Originals Mushroom, small, black Zobacz większe

Eero Aarnio Originals Mushroom, small, black

KOD: 200sd146811

ID: 396538

ProducentEero Aarnio Originals

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Grzyb jest jednym z najstarszych projektów Eero, a jego forma z włókna szklanego jest częścią tej samej rodziny projektowej, która obejmuje krzesło kulowe, pastil i pomidor. Może służyć jako taboret lub mały stolik. Grzyb z włókna szklanego został zaprojektowany w 1967 roku przez Eero Aarnio.

Wymiary: średnica 38 cm x wysokość 23 cm
Materiały: włókno szklane, kod RAL 9017

Napisz opinię

Eero Aarnio Originals Mushroom, small, black

Eero Aarnio Originals Mushroom, small, black

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek