ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Eero Aarnio Originals Parabel Dining Oval Zobacz większe

Eero Aarnio Originals Parabel Dining Oval

KOD: 200sd146809

ID: 396536

ProducentEero Aarnio Originals

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Parabel został zaprojektowany w 1993 roku przez Eero Aarnio i po raz pierwszy pokazany na Międzynarodowych Targach Meblowych w Kolonii w Niemczech w styczniu 2002 roku. Stół wykonany jest z włókna szklanego i występuje w dwóch rozmiarach
duży i owalny. Jest dostępny tylko w kolorze białym, kolorze określonym przez Eero, aby najlepiej pokazać jego rzeźbiarskie detale.

Wymiary: średnica 164 cm x głębokość 110 cm x wysokość 72 cm
Materiały: włókno szklane

Napisz opinię

Eero Aarnio Originals Parabel Dining Oval

Eero Aarnio Originals Parabel Dining Oval

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek