ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Eero Aarnio Originals Screw, silver tall Zobacz większe

Eero Aarnio Originals Screw, silver tall

KOD: 200sd146805

ID: 396532

ProducentEero Aarnio Originals

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Podejście Eero do wzornictwa przemysłowego często polegało na tym, że proste i ukryte formy stały się rzeczywistymi i widocznymi obiektami. Wkręty są używane w większości mebli – ale stół wkrętów traci skojarzenia ze sprzętem i staje się częścią gospodarstwa domowego w nowy sposób. Dostępny jest w dwóch rozmiarach i trzech wersjach kolorystycznych. Śruba została zaprojektowana w 1991 roku przez Eero Aarnio.

Wymiary duże: 65 cm średnica x 105 cm wysokość
Materiały: włókno szklane

Napisz opinię

Eero Aarnio Originals Screw, silver tall

Eero Aarnio Originals Screw, silver tall

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek