ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE 4.9 Writing Desk, 1 drawer, black Zobacz większe

EMKO PLACE 4.9 Writing Desk, 1 drawer, black

KOD: 200sd140435

ID: 390162

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Niezwykła nazwa biurka 4.9 ma swoją historię do opowiedzenia: odzwierciedla dążenie projektanta Mariusa Valaitisa do zabawy koncepcjami perfekcji i wady. Do tego jest prawie piąta, brakuje tylko trochę.

Biurko na końcu ma „pęknięcie” – szczelinę służącą nie tylko do przechowywania, ale także zamykającą główną ideę biurka. Pomijając „niedoskonałość”, wszystkie detale tego mebla zostały wykonane z perfekcyjną dokładnością. Nie tylko zapewnia wygodę i wydajność pracy, ale także dodaje jej odrobiny stylu. Piękno nie może być puste, to pewne. Ale funkcjonalność może być piękna.

Napisz opinię

EMKO PLACE 4.9 Writing Desk, 1 drawer, black

EMKO PLACE 4.9 Writing Desk, 1 drawer, black

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek