ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE 7.1 Chair, natural oiled oak frame, beige Textum Alana fabric Zobacz większe

EMKO PLACE 7.1 Chair, natural oiled oak frame, beige Textum Alana fabric

KOD: 200sd140432

ID: 390159

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Krzesło 7.1 autorstwa ukraińskiego projektanta Nikity Bukoros to solidne krzesło do jadalni o tradycyjnym wyglądzie. Pasuje zarówno do Twojego osobistego rytuału obiadowego w domu, jak i wyrafinowanej kolacji w restauracji.
Podstawa oparcia w kształcie łyżki, wykonana z odlewanego i polerowanego mosiądzu, jest charakterystyczną cechą krzesła 7.1. Nawiązuje również do rodzinnych tradycji i przytulnych opowieści przy stole.
Co więcej, 7.1 to objętość łyżeczki deserowej w systemie cesarskich Aptekarzy i inspiracja dla tego krzesła. Tak jak deser jest ostatnim akordem wspaniałej kolacji, tak krzesło 7.1 jest wisienką na torcie nowoczesnego wnętrza.
Dostępne są cztery wersje krzesła. Wybierz lakierowany dąb z beżową tkaną tapicerką lub beżowym welurem, albo dąb malowany na czarno z zielonym welurem, albo czarną tkaną tapicerkę.

Napisz opinię

EMKO PLACE 7.1 Chair, natural oiled oak frame, beige Textum Alana fabric

EMKO PLACE 7.1 Chair, natural oiled oak frame, beige Textum Alana fabric

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek