ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Aye Aye! Candle holder, Coal black Zobacz większe

EMKO PLACE Aye Aye! Candle holder, Coal black

KOD: 200sd140431

ID: 390158

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Tak jest! to flota wytrzymałych, okrągłych i odważnych żeliwnych świeczników inspirowanych czasem przygód i odkryć, kiedy entuzjazm rewolucji przemysłowej ukazał świat podróżnikom i poszukiwaczom szczęścia.

Aye Aye! flota świeczników składa się z czterech rozmiarów – od małego holownika z jednym kominem do potężnego parowca z czterema dużymi. Dostępne są wszystkie kolory o tematyce granatowej: czerwony, niebieski, czarny i szary. Każdy lejek jest zaprojektowany tak, aby pasował do świeczki typu tealight, która zapewnia przytulne światło portowe, lub stożkowej świecy jako słupa pary.
Tak jest! naczynia można łączyć w dowolnej wielkości i ilości, tworząc różne motywy, które łatwo będzie dopasować do różnych wydarzeń i tła. Jeden wąski kawałek będzie ładnie wyglądał na parapecie i odwróci uwagę od samotności. Ułożone w rzędzie elementy będą przypominać flotę morską, rozpalając w niej ogień. Naczynia rozrzucone na stole jadalnym będą wydawały się płynąć w archipelag talerzy, które wprawiają w dobry nastrój do rozmowy. Ze względu na swój kształt i powiązania mentalne Aye Aye! rodzina wydaje się dynamiczna, choć nie unosi się, pozwalając na dowolną kompozycję, niech będzie starannie wykonana lub pozostałość po wczorajszej nocy.

Napisz opinię

EMKO PLACE Aye Aye! Candle holder, Coal black

EMKO PLACE Aye Aye! Candle holder, Coal black

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek