ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Babel Serving Stand Zobacz większe

EMKO PLACE Babel Serving Stand

KOD: 200sd140427

ID: 390154

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stworzony przez studio projektowe z Włoch ZPstudio, stojak do serwowania Babel jest inspirowany dziecięcą grą „rzuć pierścieniem”. Z tego prostego pomysłu powstał piękny i funkcjonalny dodatek dla nowoczesnego klienta.

Wielopoziomowy stojak do serwowania Babel to kompozycja dwóch drewnianych talerzy i środkowego słupka połączonego z solidnym mosiężnym uchwytem. Wszystkie trzy części wykonano precyzyjnie z litego jesionu, a talerze zaolejowano olejem posiadającym atest do kontaktu z żywnością. Talerze można łatwo wyjąć i używać osobno, a następnie ponownie zamontować na środkowym słupku, aby stworzyć stylowy dwupoziomowy stojak do serwowania owoców, orzechów, ciast i nie tylko. Wszystkim miłośnikom babeczek polecamy odwrócić talerze, aby uzyskać płaską powierzchnię.

Napisz opinię

EMKO PLACE Babel Serving Stand

EMKO PLACE Babel Serving Stand

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek