ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Chaos rug, brown Zobacz większe

EMKO PLACE Chaos rug, brown

KOD: 200sd140422

ID: 390149

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Najlepsze imprezy zwykle pozostawiają nas z chaosem i konfetti na podłodze. I podobnie jak wspaniałe wspomnienia, które otrzymujemy z takich uroczystości, Chaos Linen Rug wniesie radość i szczęście do Twojego codziennego życia.

Przedmiot jest wykonany z resztek przędzy z przemysłu dywanikowego. Podstawa tego lnianego dywanu jest ręcznie tuftowana jednokolorowymi przędzami, następnie tkacz dobiera pozostałe detale z resztek. Dlatego każdy dywan ma niepowtarzalny kolor i jest wykonany w 100% z lnu, który ma właściwości hipoalergiczne. Dostępne w dwóch rozmiarach (2x2m i 2,5x2,5m) oraz dwóch różnych kolorach tła (granatowy i karmelowy brąz).

Napisz opinię

EMKO PLACE Chaos rug, brown

EMKO PLACE Chaos rug, brown

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek