ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Dessus Wall Shelf, white frame Zobacz większe

EMKO PLACE Dessus Wall Shelf, white frame

KOD: 200sd140414

ID: 390141

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
W języku francuskim nazwa tej półki ściennej oznacza „na górze” i opisuje jej podstawową funkcję — przechowywanie książek, zastawy stołowej lub dekoracji na półkach.
Dessus to dwupokładowa półka ścienna. Malowany proszkowo metal i sklejka współgrają tutaj ze sobą i łączą się w ponadczasową całość. Co więcej, ta półka jest dostarczana w płaskim opakowaniu. Dwie metalowe ramy łukowe i dwie półki ze sklejki brzozowej są łatwe w montażu i mocowaniu na ścianie.
Nareszcie półka dostępna jest w dwóch klasycznych kolorach — złamanej bieli lub czarnej jak węgiel ramie.

Napisz opinię

EMKO PLACE Dessus Wall Shelf, white frame

EMKO PLACE Dessus Wall Shelf, white frame

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek