ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Hoya Chair, black paint Zobacz większe

EMKO PLACE Hoya Chair, black paint

KOD: 200sd140405

ID: 390132

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inspiracją dla Krzesła Hoya są rośliny — ich wzrost, rozwój i otwieranie dużych, uspokajających i otaczających liści. Jest to mały hołd złożony matce naturze i jej opiekuńczości, ale także przypomnienie jej kruchości.

Krzesło Hoya składa się z czarnej metalowej ramy oraz oparcia i siedziska z fornirowanej sklejki, dostępnych w trzech wykończeniach — naturalnym oleju, czarnym lub orzechowym. Kompaktowe krzesła Hoya można ustawiać jeden na drugim i są dostarczane w płaskich paczkach, dzięki czemu są ekologiczne również pod względem transportu i pakowania. Krzesło Hoya ze względu na swój miejski wygląd idealnie nadaje się do restauracji, salonów czy jadalni z swobodną atmosferą. Kreatywny charakter tego krzesła sprawia, że doskonale sprawdzi się również w warsztatach i pracowniach.

Napisz opinię

EMKO PLACE Hoya Chair, black paint

EMKO PLACE Hoya Chair, black paint

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek