ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Lietuva rug, brown Zobacz większe

EMKO PLACE Lietuva rug, brown

KOD: 200sd140403

ID: 390130

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
DLACZEGO NIE! Zespół projektantów stworzył dywan LIETUVA po zainspirowaniu się tożsamością litewską – jej starożytnymi tradycjami, kolorami, ubiorem i rękodziełem. Jednym z unikalnych elementów rzemiosła litewskiego jest barwna tkana naszywka, używana niegdyś w strojach narodowych.

Różne przędze przeplatają się ze sobą i tworzą geometryczne wzory, a stylizowane kwiaty kończą się eleganckimi zestawieniami kolorystycznymi. Na dywanie te artystyczne znaki są używane obok współczesnego nowoczesnego rzemiosła lnianego, łącząc odrobinę litewskiego ducha. LIETUVA jest dostępna w różnych kolorach, które definiują litewską naturę: błękity jezior i zimowy mróz
jasne szarości odbijające niebo
zieleń lasów kontrastująca z dzikimi wydmami. Odbicie Litwy na dywanie LIETUVA.

Napisz opinię

EMKO PLACE Lietuva rug, brown

EMKO PLACE Lietuva rug, brown

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek