ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Multifunctional Pill Extra Cabinet, white Zobacz większe

EMKO PLACE Multifunctional Pill Extra Cabinet, white

KOD: 200sd140396

ID: 390123

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Wielofunkcyjna pigułka świetnie sprawdza się w walce z bałaganem i bałaganem. The Pill to okrągła szafka, która jest przymocowana do ściany i może błyskawicznie przekształcić się w w pełni funkcjonalne miejsce do pracy, toaletkę, a nawet bar! Zamocuj go na standardowej wysokości stołu, nieco wyżej lub nieco niżej – wybór należy do Ciebie.

Wielofunkcyjna Pill Extra to ulepszenie naszej bestsellerowej szafki ściennej Pill. Pomysł wyszedł od naszych ukochanych poszukiwaczy designu, pytających o rozwiązanie dla większych ekranów — komputera, a nawet telewizora. i gniazdek elektrycznych JUNG. Ponadto tajne schowki pomagają szybko ukryć bałagan w pracy, dzięki czemu ten mebel jest niezbędny w przypadku mniejszych przestrzeni. drzwi.

Napisz opinię

EMKO PLACE Multifunctional Pill Extra Cabinet, white

EMKO PLACE Multifunctional Pill Extra Cabinet, white

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek