ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ETTLIN Smart Textiles Ambiloom® Pendant 250 chrome Zobacz większe

ETTLIN Smart Textiles Ambiloom® Pendant 250 chrome

KOD: 200sd139034

ID: 388761

ProducentETTLIN Smart Textiles

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Produkty Ambiloom® firmy ETTLIN LUX® to nowoczesny element wystroju, obiekt oświetlenia otoczenia i produkt funkcjonalny w jednym. Rodzina oznacza wyjątkowe przedmioty wyposażenia wnętrz ze szczególnym naciskiem na światło.

Ambiloom® Pendant 250 to oprawa zwieszana ze szlachetną tekstylną powierzchnią. Oprócz funkcjonalnego oświetlenia w dół, oprawa fascynuje nastrojowym oświetleniem. Ma za zadanie zapewnić przyjemną atmosferę w pomieszczeniu. Oprawa składa się z naszego opatentowanego ETTLIN LUX® osadzonego w dwóch metalowych pierścieniach. Taśmy LED wewnątrz są w kolorze ciepłej bieli.

Napisz opinię

ETTLIN Smart Textiles Ambiloom® Pendant 250 chrome

ETTLIN Smart Textiles Ambiloom® Pendant 250 chrome

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek