ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fantini Sailing | Wall-mount washbasin mixer Zobacz większe

Fantini Sailing | Wall-mount washbasin mixer

KOD: 200sd137240

ID: 386967

ProducentFantini

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Kształt Sailing wyraźnie nawiązuje do świata wody i jeziora Orta, Genius Loci of Fantini, poprzez poetycką reinterpretację wyraźnych linii i objętości pachołków, najpowszechniejszej formy knagów do łodzi, które są niezbędnymi i użytecznymi elementami do zabezpieczania łodzi liną. Projektanci Yabu Pushelberg rozpoczęli od wyobrażenia funkcjonalnego i technicznego przedmiotu łodzi i przekształcili go w elegancki element dekoracyjny do łazienki. Sailing dodaje nowy element do katalogu firmy i do ciągłego eksperymentowania z nowymi językami, co jest typowe dla podejścia Fantini do projektowania. Kolekcja płynnie łączy beztroską naturę projektantów z potężnym designem wyjątkowego portfolio firmy, wprowadzając nowy, mocny element kreatywny.

Głęboka czerń PVD

Napisz opinię

Fantini Sailing | Wall-mount washbasin mixer

Fantini Sailing | Wall-mount washbasin mixer

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek